ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина отримає більше 170 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах для населення

10 червня 2015 | 15:52

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 4 червня 2015 р. № 375 «Порядок та умови надання у 2015 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування».

Харківській області передбачено субвенцію з державного бюджету на погашення різниці в тарифах для населення на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення в сумі 171 млн. 720 тис. грн. (в цілому по Україні – 2 млрд. 900 млн. грн.).

Постановою № 375 передбачено проведення взаєморозрахунків з погашення різниці в тарифах для населення за рахунок погашення заборгованості підприємств області за спожиті енергоносії та сплати податків до Державного бюджету.

Теги: держбюджет тарифи субвенція

Версія для друку Поділиться:


Вверх