У садочку-яслах «Сонечко», що у с. Нова Олександрівка Вовчанського району, відкрили нову групу
![У садочку-яслах «Сонечко», що у с. Нова Олександрівка Вовчанського району, відкрили нову групу У садочку-яслах «Сонечко», що у с. Нова Олександрівка Вовчанського району, відкрили нову групу](/content/documents/743/74275/thumb-newsSpisok-190x124-2c1d.jpg)
В урочистостях взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Петро Очередько, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, представники громадськості, батьки, вихованці дошкільного навчального закладу та односельці. Про це повідомляють у Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.