ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ефективне енергоспоживання – найголовніша складова реформування ЖКГ регіону. Учасники конференції з питань розвитку комунальної галузі

28 травня 2015 | 14:27

27 травня у Харківському національному університеті міського господарства ім.О.М. Бекетова розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі». «Одне з першочергових завдань, яке на сьогодні поставлене перед житлово-комунальною галуззю, - це перехід до ефективного енергоспоживання», - зазначив у своєму вітальному слові до учасників конференції Олег Масленніков - начальник управління реформування інфраструктури та економічного аналізу Департаменту житлово-комунального господарств та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, урядом запроваджено механізм стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів. В рамках програми надання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів можна придбати в кредит енергоефективне обладнання і матеріали та отримати компенсацію у розмірі 30% - для індивідуальних будинків, квартир або 40% - для ОСББ, ЖБК. Участь у зазначеній програмі беруть три банки: АТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк».

Теги: енергоефективність осбб конференція житло

Версія для друку Поділиться:


Вверх