Харківські дзюдоїсти привезли медалі Кубку України

На Кубку України з дзюдо, який відбувся у Києві, спортсмени Харківської області завоювали шість медалей, в тому числі одну золоту. В змаганнях взяли участь понад 250 дзюдоїстів з 20 областей України, а за їх підсумком на рахунку харківських борців була одна золота, дві срібні та три бронзові медалі. Про це повідомляє Департамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Перемогу на Кубку України в ваговій категорії до 90 кг здобув Віталій Ковтунов, який у фінальній схватці переміг ще одного харківського дзюдоїста Артема Гуляєва, який, відповідно, посів друге місто.

Ще одну срібну медаль виборола Анастасія Шевченко. У фіналі вагової категорії до 57 кг серед жінок вона поступилася суперниці з Києва.

Бронзові медалі здобули Михайло Черкасов (вагова категорія до 100 кг), Владислав Березка (вагова категорія понад 100 кг) та Анастасія Безотосна (вагова категорія до 48 кг).