Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВНЗ Харківщини об'єдналися в університетський консорціум

27 травня 2015 | 17:36

На Раді ректорів вищих навчальних закладів Харківської області, яка проходила сьогодні, 27 травня, в технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка, учасники домовилися про створення Харківського університетського консорціуму. Консорціум передбачає єдину інформаційну, наукову, освітню та інноваційну базу, якою будуть об'єднані навчальні заклади-учасники. Як пояснила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, тепер ВНЗ будуть спільно діяти, удосконалювати підготовку фахівців з вищою освітою, а також реалізовувати інноваційні проекти. «Вищі навчальні заклади не займатимуться науковою практикою поокремо, вони будуть об'єднуватися і виходити на міжнаціональний рівень спільно - залучати інвесторів для реалізації наукових ідей та міжнародні гранти на наукові розробки», - сказала Юлія Світлична. 

Університетський консорціум - одна зі складових освітньої реформи, яка поряд з іншими проходить в Харківському регіоні.

«Ми об'єднаємо науку, щоб укрупнити її масштаби. Сьогодні є величезний запит на нашу науку на міжнародному рівні. Підвищена увага з боку міжнародної громадськості дає нам можливість відкрити двері практично в будь-який університет світу. Вже зараз Університет Міссісіпі (Оксфорд, США) зацікавився нашою ідеєю створення консорціуму. У них подібні об'єднання працюють давно і успішно. Університет Міссісіпі готовий з нами працювати безпосередньо над нашим консорціумом», - підкреслила Юлія Світлична.

«Для нас почалася смуга реформ. Новий закон про вищу освіту дозволяє впроваджувати і освоювати нові технології організації навчального процесу, і ми розуміємо, що реформуватися краще не порізно, а разом, бачачи досвід один одного, узагальнюючи і запозичуючи цінні ідеї, уникаючи помилок», - зазначив голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області Віль Бакіров. 


Теги: рада ректорів світлична університетський консорціум

Поділиться:Схожі новини