Юні легкоатлети привезли п'ять золотих медалей з командного чемпіонату України

24 та 25 травня в Кіровограді відбувався командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. За підсумками змагань, участь в яких взяли 414 спортсменів з 24 областей України та міста Києва, збірна Харківської області, набравши 886 очок, посіла третє місце. Перемогу святкували легкоатлети Київської області – 1296 очок, другими були представники Дніпропетровської області – 1180 очок. Про це повідомляють в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА. В особистому заліку харківські спортсмени завоювали 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Три золоті медалі - на рахунку Аліни Калістратової, яка була першою в бігу на дистанції 100 метрів (11.83 сек.), другою в бігу на 200 метрів (24.36 сек.) та в складі естафетної команди Харківської області разом з Юлією Іоничевою, Оленою Маляренко та Євою Подгородецькою виграла естафету 4х100 метрів (46.87 сек.).

Також золоті медалі були на рахунку Романа Супруна - біг на 110 метрів з бар’єрами (14.60 сек.), Юрія Фєдосова - штовхання ядра (18.30 м) та Олени Маляренко - біг на 100 метрів з бар’єрами (14.18 сек.).

Варто зазначити що в бігу на 100 метрів з бар’єрами серед юніорок увесь п’єдестал пошани був зайнятий харківськими спортсменками. «Срібло» виборола Юлія Іоничева (14.54), а «бронзу» - Катерина Шелковнікова (14.70).

Срібні медалі чемпіонату також були на рахунку Марини Немченко – біг на 15000 метрів (4:37.46) та Єви Подгородецької – стрибки у довжину (5.95 м).

Бронзові нагороди вибороли Тарас Шевцов - стрибки з жердиною (4.7 м) та Маргарита Лукашенко - штовхання ядра (12.98 м).