До уваги журналістів!
![До уваги журналістів! До уваги журналістів!](/content/documents/742/74130/thumb-newsSpisok-190x120-7910.jpg)
Сьогодні, 22 травня, о 12:00 у малому залі Будинку рад (вул.Сумська, 64) відбудеться обласна селекторна нарада з представниками профспілкових організацій регіону за участю голови ХОГА Ігоря Райніна.
Сьогодні, 22 травня, о 12:00 у малому залі Будинку рад (вул.Сумська, 64) відбудеться обласна селекторна нарада з представниками профспілкових організацій регіону за участю голови ХОГА Ігоря Райніна.