ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Сахновщині планують розвивати спорт та поліпшувати медичне обслуговування

08 травня 2015 | 19:19

Під час робочої поїздки до Сахновщинського району голова ХОДА Ігор Райнін відвідав село Лигівку, де в найближчому майбутньому повинні з'явитися нова амбулаторія сімейного типу та спортзал в місцевому навчально-виховному комплексі. Як розповіла директор Лигівского навчально-виховного комплексу Валентина Перевишко, їх школа була побудована ще 60 років тому, і тоді спортзал за проектом не був передбачений. Так що взимку уроки фізкультури у них проходять в холі школи. Зараз у лигівській школі навчається 109 учнів з п'яти населених пунктів, ще 25 дітей відвідують дошкільний підрозділ. Бачачи таку ситуацію, Ігор Райнін пообіцяв, що в обласному бюджеті закладуть кошти на будівництво спорткомплексу, і протягом 2-3 років проект реалізують. 

«Спорткомплекс допоможе нам відродити сільські змагання з міні-футболу, баскетболу та волейболу. У наших дітей є бажання займатися спортом», - зазначила Валентина Перевишко.

Також під час  відвідування школи керівник області вручив учням комп'ютер для класу інформатики. А заступник голови ХОДА Юлія Світлична запевнила, що лигівські школярі регулярно приїжджатимуть до Харкова на екскурсії. В планах у них - відвідати дитячу залізницю «Мала південна».

Крім того, Юлія Світлична зазначила, що вже цього року в селі повинна відкритися оновлена амбулаторія сімейного типу. «На її ремонт вже виділили кошти Програма розвитку ООН і місцевий бюджет, залишилося знайти невелику суму. Сподіваюся, що до кінця 2015 року ми завершимо роботи», - сказала Юлія Світлична. Скачати відео

Фото

Теги: райнін світлична сахнівщина амбулаторія школа

Версія для друку Поділиться:


Вверх