ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Довідки про банкрутство скоро можна буде отримати в електронній формі

06 травня 2015 | 10:59

З 15 травня фізичні особи-підприємці та юридичні особи зможуть безкоштовно отримувати інформаційні довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі за онлайн запитом. Цей сервіс буде доступний на офіційному сайті Міністерства юстиції України. Раніше такі довідки формувалися Головними територіальними управліннями юстиції в п'ятиденний термін. Замовники не мали можливості пришвидчити законодавчо встановлену процедуру, що зумовлювало певний дискомфорт у підготовці до участі у тендері.

«Введення системи електронних довідок дозволить спростити участь у тендерній процедурі для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб та створить підґрунтя для підвищення позиції України в рейтингу Doing Business», - зазначає начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юрій Георгієвський.

Нагадаємо, 15 травня 2015 року набуває чинності наказ Міністерства юстиції України від 27.03.2015 №441/5 «Про затвердження змін до положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство», яким врегульовано безкоштовне отримання інформаційних довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі за онлайн запитом.

Теги: банкрутство довідка єдиний реєстр онлайн

Версія для друку Поділиться:


Вверх