Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Пасажирами першого в ювілейному сезоні поїзда «Малої Південної» стали голова ХОДА та начальник обласної СБУ

01 травня 2015 | 14:22

Разом з Ігорем Райніним та Олександром Пивоваром компанію юним пасажирам склали заступники голови облдержадміністрації Юлія Світлична та В'ячеслав Аббакумов, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Віктор Коваленко, директор Департаменту масових комунікацій Михайло Черняк і начальник Південної залізниці Микола Уманець. У дорозі Ігор Райнін жваво спілкувався з начальником поїзда, вихованцем «Малої Південної» Юрієм Верещакою. Юрій пояснював керівникові обладміністрації свої обов'язки, особливості роботи на дитячій залізниці та хвалив дружний колектив. Голова ХОДА у відповідь зізнався, що його найулюбленіший вид транспорту - саме поїзд. 

«Я повернувся в дитинство. Напевно, років 35 не був у такій обстановці. Зараз намагаюся пригадати, коли я останній раз їхав у цьому потязі - напевно, мені було 7-8 років», - розповів Ігор Райнін.

Він також запевнив, що обладміністрація завжди готова допомогти «Малій Південній».

«Те, що дорога живе та розвивається - це заслуга трудового колективу Південної залізниці. І ми завжди з ними поруч, завжди допоможемо - і морально, і матеріально. 75 років - це тільки початок. Мала залізниця була, є і буде», - підкреслив керівник облдержадміністрації.

Нагадаємо, сьогодні, 1 травня, відкрився 75-й ювілейний сезон дитячої залізниці. В ході урочистостей голова ХОДА Ігор Райнін нагородив колектив «Малої Південної» і передав харківським залізничникам поздоровлення і подяку від Президента України Петра Порошенка. 


Теги: райнін світлична залізниця пивовар мала південна

Поділиться:Схожі новини