ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сподіваємося, що у Харківської області буде великий портфель замовлень з Азербайджану. Юлія Світлична

28 квітня 2015 | 11:56

Сподіваємося, що у Харківської області буде великий портфель замовлень з Азербайджану. Юлія Світлична

Промислові підприємства регіону за підтримки ХОДА ведуть активні переговори з представниками Азербайджанської Республіки. Про це повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. «Зовнішній торговельний оборот Харківської області хоч і незначно, але зменшився. Обсяги торгівлі з Російською Федерацією скоротилися більш ніж на 40%. У зв'язку з цим ХОДА шукає всілякі шляхи для подальшого розвитку, кооперації та залучення як іноземних, так і внутрішніх інвесторів. Ми ведемо активні переговори з азербайджанською стороною. І на даний момент можна сказати, що кілька харківських підприємств вже попередньо домовилися про подальшу співпрацю. Наприклад, такі підприємства як «Електроважмаш», «Турбоатом», ХТЗ вже мають певні напрацювання», - розповіла Юлія Світлична. 

Так, ДП «Завод «Електроважмаш» зацікавлене поставляти на підприємства Азербайджану електродвигуни, тягові генератори та комплекти електрообладнання. Також завод готовий модернізувати обладнання, що вже працює на азербайджанських ТЕС і ГЕС. ДП «ФЕД» готове співпрацювати з військово-повітряними силами й авіакомпаніями. Харківське державне авіаційне підприємство може поставляти до Азербайджану транспортні літаки АН-74.

«ВАТ «Турбоатом» - це те підприємство, яке може не просто забезпечувати весь цикл роботи гідроелектростанцій, а ще й обслуговувати їх. Мало того, вони ще можуть модернізувати будь-яке обладнання, яке вже стоїть на гідроелектростанціях. На 5 травня запланована поїздка до Азербайджану депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків. На зустрічі також буде присутнє керівництво «Турбоатома». Сподіваємося, у Харківської області буде великий портфель замовлень», - доповнила заступник голови ХОДА.

За її словами, делегація від Харківської області також планує візит до Азербайджану в липні 2015 року. В ході цього візиту керівники великих підприємств, а також різних організацій та органів влади зустрінуться з представниками уряду та ключових міністерств для подальшого просування продукції харківських підприємств та укладання контрактів. Скачати відео

Теги: інвестиції світлична азербайджан

Версія для друку Поділиться:


Вверх