Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харків'яни завершать будівництво першої оборонної споруди в Луганській області до 1 травня

Харків'яни завершать будівництво першої оборонної споруди в Луганській області до 1 травня

Хід виконання підрядними організаціями робіт з будівництва взводно-опорних пунктів проінспектував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко. «Незважаючи на складні погодні умови, будівники підрядних організацій і в сніг, і в зливу не припиняють свою роботу, щоб завершити вчасно відповідні будівельні роботи та захистити оборонні горизонти нашої Батьківщини», - зазначив Євгеній Шахненко.

Заступник голови області підкреслив, що перший взводно-опорний пункт, будівництвом якого займається ТОВ «Стальконструкція», планується завершити до 1 травня.

Довідка. Будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави розпочато на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №107. Силами нашого регіону на території Луганської області планується побудувати 31 взводно-опорний пункт. Капітальні оборонні споруди, що включають систему бліндажів та окопів, з'являться на всіх стратегічно важливих напрямках.

В цілому, уздовж лінії фронту побудують близько 300 взводно-опорних пунктів. У роботах також будуть задіяні й інші області. Фінансується проект з держбюджету. Харківські будівельники погодилися приступити до робіт, не чекаючи надходження фінансування з Кабінету Міністрів України.