Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обрано голову Національного антикорупційного бюро України

16 квітня 2015 | 14:36

Президент України Петро Порошенко представив Артема Ситника на посаді директора Національного антикорупційного бюро України (НАБ). Відповідну заяву він зробив сьогодні на церемонії представлення директора НАБ. «Я прийняв рішення оперативно і підписав указ про призначення на посаду директора Антикорупційного бюро Артема Сергійовича Ситника», - заявив Петро Порошенко.

Довідка. Артем Ситник народився 19 серпня 1979 р. в смт Компаніївка Кіровоградської обл. Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, отримавши вищу юридичну освіту.

У 2001 р. Ситник почав працювати помічником прокурора у Ленінському районі міста Кіровограда. Далі обіймав посаду слідчого та старшого слідчого. У 2008 р. почав виконувати обов'язки начальника слідчого відділу прокуратури Київської області. У 2011 р. Ситник звільнився за власним бажанням, пояснивши це «незгодою з політикою режиму Віктора Януковича». За період роботи розслідував більше трьохсот кримінальних справ, в тому числі і скандальних корупційних злочинів. Після цього почав практику в адвокатській фірмі «Юридичні гарантії».

Теги: порошенко голова наб представлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх