ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Будівництво «Стіни» відновлять після 10 травня

16 квітня 2015 | 12:57

Будівництво «Стіни» відновлять після 10 травня

До земляних робіт на об'єкті планують залучити будівельні компанії та організації з прикордонних районів Харківської області. Таку інформацію озвучив радник прем'єр-міністра України Олександр Малін у ході наради з питань територіальної оборони, що пройшла в облдержадміністрації під керівництвом голови ХОДА Ігоря Райніна. Головною темою наради стало вирішення питань земельних паїв, що знаходяться в зоні імплементації державного кордону. Для будівництва споруди необхідна 50-метрова смуга вздовж кордону, проте часто в цій зоні знаходяться орні землі. Ігор Райнін підкреслив: хоча землевідведення в 50-метровій прикордонній зоні не могло бути здійснено законним шляхом, відбирати у людей паї ніхто не має наміру. 

«Наше головне завдання - не ущемити людей і уникнути соціальної напруги», - зазначив керівник ХОДА.

На даний момент з господарями та орендарями землі ведуться переговори, їм пропонують альтернативні площі в глибині районів. Про проведену в цьому напрямку роботу відзвітували керівники держадміністрацій шести районів області, що межують з Російською Федерацією. У більшості районів переговори з орендарями земельних паїв проведені успішно.

За підсумками наради Ігор Райнін поставив завдання не тільки керівництву райдержадміністрацій, а й ДУ Держземагентства в Харківській області.

«Наведіть порядок, як мінімум, у прикордонних районах. Я хочу бачити там ідеальну роботу управління земельних ресурсів», - попередив голова Харківської облдержадміністрації та підкреслив, що всі протокольні доручення, прийняті на нараді, необхідно виконати у встановлені терміни. 

Фото

Теги: райнін нарада стіна територіальна оборона

Версія для друку Поділиться:


Вверх