ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Демобілізовані бійці АТО можуть зареєструватися на ЗНО до 20 травня

15 квітня 2015 | 13:50

Для демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції військовослужбовців термін реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні знань продовжено до 20 травня. Про це нагадала заступник голови ХОДА Юлія Світлична. Демобілізовані військові зможуть пройти ЗНО 9 червня. Згідно з планом, перше тестування з української мови та літератури відбудеться 24 квітня. «Хочу звернути увагу всіх батьків та учнів, що цей іспит є обов'язковим для отримання атестата про середню освіту», - підкреслила заступник керівника області. 

Цього року у зовнішньому незалежному оцінюванні візьмуть участь понад 18 тисяч школярів області. Для них буде працювати 71 пункт тестування в п'яти містах регіону - Харкові, Куп'янську, Лозовій, Балаклеї та Краснограді.

«Голова облдержадміністрації Ігор Райнін дав доручення керівникам ГУ МВС і ДСНС області провести ретельне обстеження всіх пунктів тестування та забезпечити їх охорону, вжити заходів щодо попередження випадків виникнення надзвичайних ситуацій напередодні і в дні проведення ЗНО. Таким чином, кожен абітурієнт зможе пройти тестування, не турбуючись за свою безпеку», - сказала Юлія Світлична. 

Теги: світлична військові. зно атестат

Версія для друку Поділиться:


Вверх