На прийомі Юлії Світличної обговорили розвиток авіаційної галузі
![На прийомі Юлії Світличної обговорили розвиток авіаційної галузі На прийомі Юлії Світличної обговорили розвиток авіаційної галузі](/content/documents/738/73715/thumb-newsSpisok-190x120-1110.jpg)
Сьогодні, 14 квітня, відбувся прийом громадян заступником голови Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною. На прийомі обговорювалися питання, пов'язані з державною службою, а також розвитком авіаційної галузі. Громадяни, які прийшли на прийом заступника голови ХОДА, отримали консультації з питань, що їх цікавили. Звернення, які вимагають поглибленого вивчення й більш обґрунтованої відповіді, Юлія Світлична взяла під особистий контроль.