Харківський тхеквондист здолав олімпійського чемпіона та виграв «золото» міжнародного турніру

З 11 по 12 квітня у Харкові відбувся міжнародний турнір з тхэквондо ВТФ «Ukraine Open Cup-2015», на якому господарі змагань - харківські спортсмени - здобули 27 медалей, з яких 7 золотих, 5 срібних та 15 бронзових. Участь в турніри прийняли близько 300 спортсменів з 25 країн світу. Про це повідомив директор Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Віталій Кириленко. Для дорослих спортсменів результати турніру йшли до міжнародного рейтингу, який враховується при відборі на Олімпійські ігри. В цій віковій групі харків’янами завойовані 1 золота та 6 бронзових медалей. Перемогу у вазі до 74 кг здобув Артем Марченко. Варто зазначити, що у фіналі харківський спортсмен здолав з рахунком 14:13 олімпійського чемпіона, чемпіона Європи та світу Сервета Тазегула з Туреччини.

Також «золото» турніру здобули:

Серед юніорів

- Поліна Сабада (вагова категорія понад 68 кг)
- Богдан Доценко (вагова категорія до 63 кг)
- Костянтин Костеневич (вагова до 68 кг).

Серед кадетів

- Артур Панченко (вагова категорія до 33 кг)
- Влас Чеша (вагова категорія до 49 кг)
- Тетяна Дикіна (вагова категорія до 47 кг).

В загальнокомандному заліку тхеквондисти Харківської області посіли друге місце, поступившись лише команді Туреччини. На третьому місці опинилася команда міста Києва.