Легкоатлети Харківщини виграли Кубок України з марафонського бігу

11 квітня в місті відбувся другий «Міжнародний Харківський марафон», в рамках якого проводився Кубок України з марафонського бігу. Про це повідомили в Департаменті у справах молоді та спорту ХОГА. Збірна команда регіону у Кубку України з марафонського бігу виборола перше загальнокомандне місце. Переможцями на марафонській дистанції (42 км) стали харків’яни. Дмитро Пожевілов з результатом 2:35:01 виграв марафон серед чоловіків, а Олена Сімонок з результатом 3:17:18 - серед жінок. Також друге місце серед жінок виборола представниця Харківської області Любов Сич. Її результат - 3:24:49.

На півмарафонській дистанції також перемогли харків’яни. Серед жінок – Тетяна Вернигор (1:19:09), а серед чоловіків – Антон Потоцький (1:09:06). Окрім забігів на марафонську та півмарафонську дистанції, учасники стартували в бігу на 3 та 10 км.

Загальний призовий фонд змагань складав 29 тис. 400 грн.