ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко представив новопризначеного голову Нововодолазької РДА Олександра Сластіна

10 квітня 2015 | 12:53

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко сьогодні, 10 квітня, представив активу району новопризначеного голову Нововодолазької районної державної адміністрації Олександра Петровича Сластіна. У залі засідань Нововодолазької РДА зібралися керівники структурних підрозділів та управлінь РДА, депутати, керівники підприємств, установ та організацій району, представники громадських організацій. Євгеній Шахненко зачитав розпорядження № 414/2015-рп Президента України Петра Порошенка про призначення нового голови та попередив Олександра Сластіна, що попереду в нього багато справ. 

«Ми всі прекрасно знаємо Олександра Петровича, як чесну, порядну людину, справжнього патріота України. Сподіваємося, що він завжди триматиме руку на пульсі всіх справ, продовжить напрацьовані традиції з тим, аби Нововодолазький район міцнів економічно», - сказав заступник керівника області.

У своєму привітальному слові Олександр Сластін подякував присутнім за підтримку та пообіцяв докласти всіх зусиль, аби справдити сподівання громадськості. 

Фото

Теги: шахненко подання нововодолазька рда

Версія для друку Поділиться:


Вверх