Вадим Неділько та Єгор Яковенко здобули «бронзу» у синхронних стрибках в воду
![Вадим Неділько та Єгор Яковенко здобули «бронзу» у синхронних стрибках в воду Вадим Неділько та Єгор Яковенко здобули «бронзу» у синхронних стрибках в воду](/content/documents/737/73687/thumb-newsSpisok-190x122-8546.jpg)
В місті Києві з 4 по 9 квітня проходив відкритий Кубок України зі стрибків у воду. В змаганнях взяли участь 69 спортсменів з 7 областей України. Харків’яни особливо відзначилися в стрибках з десятиметрової вишки. Про це повідомили в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА. Вадим Неділько здобув бронзові нагороди в особистих змаганнях та разом з Єгором Яковенком – у синхронних стрибках. Також бронзові медалі вибороли у синхронних стрибках серед жінок Анастасія Шевчук та Вероніка Буйлук.
У загальнокомандному заліку збірна команда Харківської області посіла ІІІ місце вслід за командами Луганської та Миколаївської областей.