ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На оздоровлення бійців АТО з обласного бюджету направлять 2 млн. гривень

09 квітня 2015 | 11:42

Комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції затвердили сьогодні, 9 квітня, на пленарному засіданні XXXV позачергової сесії обласної ради. Це рішення підтримали 106 депутатів. Програма соціальної підтримки учасників АТО, що розроблена фахівцями Харківської облдержадміністрації, розрахована на 2015-2016 роки. Зокрема, 2 млн.грн. виділили на відпочинок та оздоровлення демобілізованих в санаторіях Харківської області. Згідно з програмою, кожному військовослужбовцю, який брав участь в АТО, запропонують 14-денний санаторний відпочинок - вартість путівки оплатять із бюджету.

Направляти до санаторіїв демобілізованих бійців будуть фахівці райдержадміністрацій. З цією метою на місцях створюють спеціальні робочі групи з представників органів соцзахисту, охорони здоров'я та силових структур. До складу таких груп також можуть увійти інші фахівці та представники громадських організацій.

Посвідчення учасника бойових дій для отримання такої путівки не потрібно.

Щоб отримати путівку, військовослужбовцям необхідно буде подати в управління соцзахисту за місцем проживання лише заяву та пакет документів:
- копію паспорта;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- медичну довідку про відсутність протипоказань для проходження відпочинку в санітарно-курортних установах;
- копію довідки про участь в АТО (за формою, встановленою постановою Кабміну № 413 від 20 серпня 2014 р.) або копію наказу командира військової частини (начальника територіального підрозділу) - з відомостями про участь у АТО.

Крім того, було виділено 50 тис. грн. для випуску та розповсюдження інформаційних буклетів, листівок з контактами організацій, які можуть надавати допомогу і підтримку демобілізованим військовослужбовцям.

Довідка. Найближчим часом до Харківської області повинні повернутися 2700 демобілізованих - це ті військовослужбовці, яких призвали під час «першої хвилі» часткової мобілізації рік тому. 1000 чоловіків проходили службу у військкоматах, понад 500 - у складі Збройних сил України, понад 800 - у підрозділах Держприкордонслужби, близько 250 - в Нацгвардії. 59 наших земляків загинули в зоні АТО.

Фото

Теги: зміни сесія ато оздоровлення бійці

Версія для друку Поділиться:


Вверх