ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Райнін доручив керівникам структурних підрозділів ХОДА взяти під особистий контроль питання працевлаштування демобілізованих

07 квітня 2015 | 19:26

Відповідне доручення голова ХОДА дав усім керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та керівникам структурних підрозділів апарату облдержадміністрації. У документі, підписаному керівником області, йдеться про те, що звернення військових, демобілізованих із зони АТО, з питань працевлаштування керівники структурних підрозділів та апарату ХОДА повинні розглядати особисто, в тому числі на особистих прийомах. Працевлаштовувати демобілізованих повинні з урахуванням професійної освіти і відповідно до чинного законодавства України про прийняття на державну службу. Таке розпорядження Ігор Райнін дав на виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 №150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».

Довідка. До учасників бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального статусу» відносяться: військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством.

Теги: райнін демобілізовані розпорядження працевлаштування mobiliz

Версія для друку Поділиться:


Вверх