ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На сьогодні демобілізували понад 24440 військовослужбовців

02 квітня 2015 | 15:34

«Усього підлягають звільненню понад 35750 військовослужбовців, призваних під час першої черги часткової мобілізації у 2014 році: понад 6000 офіцерів та 29700 сержантів і солдатів. На сьогодні вже звільнено понад 24440 військовослужбовців, або майже 70%», – повідомив начальник відділу комплектування старшинами, сержантами військової служби за контрактом Кадрового центру ЗС України полковник Тарас Заболотний. Нагадаємо, в Харківську область в найближчі дні повинні повернутися близько 2700 демобілізованих - це ті чоловіки, яких призвали під час «першої хвилі» часткової мобілізації рік тому. 

Полковник Тарас Заболотний також наголосив, що забезпечення військовослужбовців грошовим та іншими видами забезпечення проводиться в день виключення зі списків особового складу військових частин. За невикористані дні щорічної основної відпустки за 2014 та 2015 роки передбачено виплату грошової компенсації.

Військовослужбовці, які внаслідок поранення або хвороби перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я, звільнятимуться з військової служби після закінчення їх лікування. Військовослужбовці, які перебувають у полоні, – після їх звільнення з полону.

Військовослужбовці, які зникли без вісті або перебувають в умовах, які з об’єктивних причин унеможливлюють установлення їх місцезнаходження, зараховуються у розпорядження відповідних командирів (начальників). Виключення таких військовослужбовців зі списків військових частин здійснюється після їх повернення у військову частину або до дня набрання законної сили рішення суду про визнання їх без вісті відсутніми чи оголошення померлими.

Довідка. Звільненню в запас підлягають військовослужбовці, які були призвані на військову службу і на момент звільнення проходять військову службу за призовом під час мобілізаці на особливий період. Військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації і уклали контракти про проходження військової служби, продовжують проходити військову службу за контрактом до закінчення особливого періоду. 

Теги: демобілізація військовослужбовці

Версія для друку Поділиться:


Вверх