Марина Конєва - бронзова призерка чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ

В м. Нальчик (РФ) пройшов чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед чоловіків та жінок в олімпійських вагових категоріях. В змаганнях прийняли участь більш ніж 150 спортсменів із 28 країн, але тільки 32 тхеквондисти змогли вибороти медалі. Серед цих спортсменів і харків’янка Марина Конєва. Серед жінок в ваговій категорії +67 кг Марина провела три поєдинки. У першому поєдинку Конєва здобула перемогу над Кассандрою Іконен, яка виступала під прапором ВТФ. У наступному бою харків’янка, завдяки золотому балу, здолала росіянку Єлизавету Должикову і вийшла в півфінал. Третій поєдинок з туркенею Нафією Кус, нажаль, Марина програла. За підсумками змагань Марина стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ.