ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Демобілізованих жителів області готові працевлаштовувати військові та міліція

21 березня 2015 | 12:25

Близько половини демобілізованих військовослужбовців, які на даний момент повернулися в Харківську область із зони АТО, готові продовжити служити в армії на контрактній основі. Такі дані було наведено на Координаційній нараді, яка пройшла під головуванням керівника ХОДА Ігоря Райніна. За інформацією військових комісаріатів, на Харківщину повинні повернутися близько 2,7 тис. демобілізованих. Усіх, хто повертається з армії до цивільного життя, ставлять на резервний облік. Фахівці військкоматів вивчають питання цивільних спеціальностей демобілізованих, а також з'ясовують, чи всі з тих, хто повертається із зони АТО, отримали посвідчення учасника антитерористичної операції. Якщо демобілізованому таке посвідчення належить, але не видано, це питання буде вирішувати спеціальна комісія. Такі комісії в даний момент створюються при військкоматах. 

Чоловікам, які повернулися із зони АТО, буде запропоновано продовжити службу в армії за контрактом. Також працевлаштуванням демобілізованим обіцяють допомогти харківські силовики. В першу чергу екс-військовослужбовців чекають у міліції, підкреслив начальник ГУ МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв.

Довідка. У Харківській області створюють інформаційно-консультаційний (ресурсний) центр для надання психологічної допомоги сім'ям та особам з числа демобілізованих військовослужбовців. До його роботи залучають представників громадських та волонтерських організацій, у першу чергу психологів. У ХОДА також продовжується розробка Комплексної програми соціальної підтримки демобілізованих учасників АТО. Програму направлять на затвердження до обласної ради. 

Теги: армія райнін демобілізація працевлаштування міліція

Версія для друку Поділиться:


Вверх