ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ігор Райнін вручив харківському фермеру ключі від модернізованого заводом «ХТЗ» трактора

21 березня 2015 | 12:10

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін 21 березня відвідав ПАТ «Харківський тракторний завод», де ознайомився з технологією модернізації застарілої техніки. Так, на заводі стартувала програма TRADE-IN, в рамках якої трактори, що були у вжитку, підприємство оновлює за мінімальні гроші. Ключі від першого модернізованого трактора ХТЗ-17221 фермеру зі Зміївського району Ігор Райнін вручив особисто. «Це початок шляху великого проекту, який дозволить не залишати іржавіти техніку, що відробила свій цикл, а відновлювати її, причому за нижчою ціною. Я вдячний керівнику підприємства за створення такого проекту. Ми підтримували і будемо підтримувати правильні й потрібні для держави починання. Проект запустили саме вчасно, адже попереду посівна», - зазначив керівник області. 

Також Ігор Райнін додав, що підприємство планує протягом року модернізувати до 100 тракторів. Керівник регіону пообіцяв підтримувати підприємство в рамках своїх повноважень і лобіювати інтереси заводу перед органами центральної влади. «Я готовий допомагати заводу «ХТЗ», його менеджменту, який завжди відстоював інтереси підприємства», - підкреслив Ігор Райнін.

За словами генерального директора заводу «ХТЗ» Владислава Губіна, модернізована техніка за своїми якостями не поступається нової, але набагато дешевше. Аграрій може здати на завод свій старий трактор і натомість купити собі модернізований. «Ми даємо друге дихання старій техніці. На модернізацію трактора йде 2-3 тижні залежно від комплектації трактора», - зазначив Владислав Губін.

Як уточнили на заводі, вартість нового серійного трактора ХТЗ-17221 складає 1 млн. 190 тис. грн., а випущений після модернізації коштує 600 тис. грн.

Довідка. «ХТЗ» за 2014 р. реалізував більше 1,5 тис. тракторів. Виручка від реалізації склала 1 млрд. 12 млн. грн. Реалізація за січень - лютий 2015 р. склала 270 тракторів на суму 160 млн. грн. У 2014 р. завод почав випуск малих тракторів ХТЗ-3512, на який встановлено мінський двигун з водяним охолодженням, також був розроблений трактор ХТЗ-240К потужністю 250 к.с. Скачати відео

Фото

Теги: райнін модернізація хтз трактор

Версія для друку Поділиться:


Вверх