Сьогодні вулицями Харкова пересуватиметься колона військових
![Сьогодні вулицями Харкова пересуватиметься колона військових Сьогодні вулицями Харкова пересуватиметься колона військових](/content/documents/735/73435/thumb-newsSpisok-190x118-cd2b.jpg)
Близько 100 військовослужбовців військової служби правопорядку у повній екіпіровці та бойовому спорядженні можна буде зустріти 20 березня у місті, повідомили в ГУ МВС України в Харківській області. У відомстві звертаються до харків’ян із проханням дотримуватись спокою, не піддаватися паніці та із розумінням поставитися до військових тренувань. Зайняття по тактичній підготовці розпочнуться о 8:00 ранку. Вони є плановими та мають за мету визначити рівень підготовки мобілізованих осіб й при необхідності надати новобранцям необхідні бойові навички. Навчання пройдуть на спеціальному полігоні та триватимуть 10 годин.