ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Учасники АТО отримують земельні ділянки в Харківській області

19 березня 2015 | 16:36

Про це розповів перший заступник начальника Головного управління Держземагентства в Харківській області Михайло Клепач під час обласної селекторної наради про організацію роботи щодо соціальної адаптації демобілізованих із районів проведення АТО військовослужбовців. Нарада проходила під головуванням т.в.п. заступника голови ХОДА Вадима Глушка. Так, станом на сьогодні районі управління Держземагентства надали дозвіл на розробку проекту землеустрою 38 військовослужбовцям для ведення особистого селянського господарства. Загальний розмір земельних ділянок склав 69 га. «З них 9 військовослужбовців отримали дозвіл на території Красноградського району, 8 - на території Близнюківського, 8 – Лозівського району», - сказав Михайло Клепач. 

Крім того, 7 участникам АТО у Близнюківському та Зачепилівському районах області земельні ділянки вже передані у власність.

«Також рішеннями сесій міських, селищних та сільських рад 8 учасникам АТО видано дозвіл на розробку землевпорядних проектів для відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування будинку. На території Близнюків, Вовчанську, Дергачів, Солоніцевки, Кочетку та с. Красне. Загальною площею 1,2 га», - пояснив перший заступник начальника Головного управління Держземагентства в Харківській області. 

Теги: ато військовослужбовці глушко земельна ділянка

Версія для друку Поділиться:


Вверх