ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Із підвищенням цін на цукор просять розібратися Антимонопольний комітет

06 березня 2015 | 16:12

Голова ХОДА готує лист Кабінету Міністрів про дозвіл на перевірки конкретних суб'єктів господарювання, повідомила начальник управління розвитку споживчого ринку Департаменту економіки та міжнародних відносин Світлана Калачова в ефірі програми «Об'єктив-позиція» на телеканалі Simon. Різке зростання цін на цукор не виправдане економічно, пояснюють фахівці облдержадміністрації.

«Напевно, в даному питанні спостерігається спекуляція. По відношенню до неї є дуже жорстка позиція керівництва облдержадміністрації, вживатимуться заходи. В тому числі, звернення губернатора до Антимонопольного комітету, щоб вони розібралися, хто спекулює на ринку цукру. Є й ще одна проблема: існує мораторій на проведення перевірок до 1 липня 2015 року, всі перевірки контролюючими органами можуть проводитися тільки з дозволу Кабінету Міністрів. В даний час губернатором готується лист на Кабінет Міністрів для того, щоб розібратися в даних питаннях і перевірити конкретних суб'єктів господарювання, в діях яких вбачаються спекулятивні дії», - пояснила Світлана Калачова.

Начальник управління ще раз наголосила: ніякого об'єктивноїго зв'язку між вартістю вироблених в Україні продуктів і зростанням курсу долара не існує.

Теги: антимонопольний комітет цукор ціни перевірка

Версія для друку Поділиться:


Вверх