ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Керівництво області просить ПАТ «Аграрний фонд» виділити борошно для виробництва соціального хліба

06 березня 2015 | 13:42

Цей захід необхідний для того, щоб запобігти зростанню цін на найдешевші сорти хліба, повідомила начальник Відділу цінової політики Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олена Колмик в ефірі програми «Об'єктив-позиція» на телеканалі Simon. Пояснюючи, до яких заходів вдається обладміністрація, щоб зупинити зростання цін на хліб, Олена Колмик нагадала про меморандум порозуміння, який було підписано в липні 2014 року між ОДА та найбільшими хлібопекарськими комбінатами області (документ підписали хлібозаводи «Кулиничівський», «Салтівський» , «Ново-Баварський» і «Люботинський» ). 

«З 10 січня цього року було відзначено зростання цін на хліб, у тому числі й на соціальний хліб. Ми зібрали нараду з представниками хлібопекарських комбінатів і знайшли спільну мову. У підсумку підприємства знизили ціни на соціальні сорти хліба до нульової рентабельності. Вже розіслані листи до Аграрного фонду України, в Міністерство аграрної політики з метою виділення борошна з Аграрного фонду для випікання соціальних сортів хліба. Ця робота стоїть на жорсткому контролі в губернатора. Ми сподіваємося, що якщо будуть певні дії з боку Аграрного фонду щодо виділення борошна, то ціни на соціальні сорти рости не будуть », - пояснила начальник Відділу цінової політики.

Довідка. Соціальний хліб - це хліб простої рецептури. У нього входять тільки борошно, вода, сіль і дріжджі. До даної категорії відносяться такі сорти хліба: «Дарницький», «Орільський», «Пшеничний», «Український», «Український новий» і «Сергіївський». 

Теги: колмик мука хліб ціни

Версія для друку Поділиться:


Вверх