ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині з'явиться кілька нових полігонів з унікальною технологією утилізації відходів

03 березня 2015 | 09:53

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на Харківському обласному державному радіо повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко. За його словами, зараз у Департаменті житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА розробляють проектну документацію для будівництва Комплексів з управління комунальними відходами в Лозовій та Ізюмі. Особливістю цих комплексів стане переробка відходів за допомогою методу біоремедиації (тобто за допомогою живих організмів – грибів, бактерій, рослин). Документація на ці два комплекси буде готова вже в кінці березня, а у червні планується закінчити проектування такого самого об’єкту в Первомайську. Комплекси розраховані на переробку ТБО з тих районів, в яких вони будуть розташовані.

«У таких невеликих районах як, наприклад, Зачепилівський або Сахновщинський, щоб вирішити проблему утилізації відходів, полігони будуть розраховані на кілька районів», - сказав Євгеній Шахненко.

Нагадаємо, що зараз триває будівництво Комплексу з управління комунальними відходами в Богодухові, а також розроблена проектно-кошторисна документація та проведена експертиза проекту будівництва Комплексу по управлінню комунальними відходами в Люботині. 

Теги: шахненко відходи богодухів полігон

Версія для друку Поділиться:


Вверх