Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

З Обласної дитячої лікарні виписали постраждалого від теракту біля Палацу спорту

З Обласної дитячої лікарні виписали постраждалого від теракту біля Палацу спорту

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександр Галацан, з Обласної дитячої лікарні виписали одного із постраждалих від теракту біля Палацу спорту. Нагадаємо, що в медичних установах Харкова продовжують перебувати 7 осіб, постраждалих від вибуху в ході мирної акції 22 лютого. За словами Олександра Галацана, стан потерпілих оцінюється як стабільний, всім їм надається кваліфікована медична допомога. П'ять постраждалих від вибуху проходять стаціонарне лікування в багатопрофільній лікарні №17, один постраждалий - у лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова, один - в багатопрофільній лікарні №25. 

Довідка. 22 лютого біля Палацу спорту проходив Мітинг Гідності, присвячений пам'яті героїв Небесної сотні і загиблих в зоні АТО. Після того, як колона активістів Євромайдану рушила від Палацу спорту в бік Московського проспекту, стався вибух, в результаті якого дві людини загинули на місці, одинадцять постраждало. Пізніше двоє постраждалих - 15-річний підліток і 18-річний юнак - від важких травм померли в лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

26 лютого було виписано одного з постраждалих під час теракту, який проходив лікування в лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Цього ж дня, 26 лютого, затримали організаторів та виконавців теракту.