Харківські спортсмени привезли медалі з чемпіонат України з пауерліфтингу
![Харківські спортсмени привезли медалі з чемпіонат України з пауерліфтингу Харківські спортсмени привезли медалі з чемпіонат України з пауерліфтингу](/content/documents/733/73205/thumb-newsSpisok-190x119-f9d8.png)
У місті Полтава минулого тижня відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок із пауерліфтингу. У змаганнях прийняло участь 56 кращих спортсменів із 19 регіонів країни. У командному заліку чоловіча команда Харківської області посіла І місце, а жіноча - ІІ місце. В особистому заліку серед жінок Євгенія Тішакова виборола перше місце у ваговій категорії до 84 кг, а також друге місце в абсолюті серед жінок. Анна Шальопа посіла друге місце в ваговій категорії до 63 кг. Дар’я Гарнага взяла бронзу в ваговій категорії до 52 кг.
Серед чоловіків в особистому заліку Максим Галкін посів друге місце в в/к до 66 кг., а також Сергій Білий в в/к до 93 кг виборов срібло. Віктор Мариненко посів друге місце в ваговій категорії +120 кг, та в цій же категорії Ігор Плотнік отримав бронзу.