ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська облдержадміністрація надасть матеріальну допомогу сім'ям загиблих під час теракту біля Палацу спорту

25 лютого 2015 | 14:05

Харківська облдержадміністрація за ініціативи голови Харківської ОДА Ігоря Райніна надасть матеріальну допомогу сім'ям загиблих в результаті теракту в ході мирної ходи біля Палацу спорту. Зокрема, матеріальну допомогу нададуть чотирьом сім'ям загиблих - 15 тис.грн. на сім'ю. Для отримання допомоги родичам загиблих необхідно написати відповідну заяву. Також облдержадміністрація надасть допомогу пораненим в результаті теракту, які проходять лікування в медичних установах Харкова. Їм буде виділена матеріальна допомога на подальшу реабілітацію.

Довідка. 22 лютого біля Палацу спорту проходив Мітинг Гідності, присвячений пам'яті героїв Небесної сотні і загиблих в зоні АТО. Після того, як колона активістів Євромайдан рушила від Палацу спорту в бік Московського проспекту, стався вибух, в результаті якого дві людини загинули на місці, одинадцять постраждало. Пізніше, двоє постраждалих - 15-річний підліток і 18-річний юнак - від важких травм померли в лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Решта дев'ять потерпілих перебувають на стаціонарному лікуванні в медичних установах Харкова. Їх стан оцінюється як стабільний. Їм надається кваліфікована медична допомога.

Теги: теракт облдержадміністрація загиблих сім'ї матеріальна допомога реабілітація

Версія для друку Поділиться:


Вверх