ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

За ініціативою Президента Петра Порошенка та Ігоря Райніна на Харківщині пройде перевірка всіх органів влади

18 лютого 2015 | 16:04

За ініціативою Президента Петра Порошенка та Ігоря Райніна на Харківщині пройде перевірка всіх органів влади

За словами голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна, з 23 лютого в області почне роботу міжвідомча комісія, організована за розпорядженням Президента України Петра Порошенка, в кількості 61 людини. Комісія центральних органів влади охопить перевіркою всі органи управління Харківської області, в тому числі Харківську міськраду, облдержадміністрацію та місцеві ради. Фахівці вивчать діяльність всіх органів управління за останні п'ять років, з 2010 року по 2014 рік включно. На підставі роботи комісії будуть підготовлені відповідні акти і зроблені відповідні висновки, які будуть передані в усі компетентні органи. 

«Ми будемо працювати в напрямку боротьби з корупцією, будемо дуже ефективні, відкриті і цілеспрямовані. Ми піднімемо всі витоки проблеми. Ми проведемо аудит Харківської області, і тоді буде чітко зрозуміло і ясно на якій стадії розвитку антикорупційної сфери знаходиться наш регіон, як глибоко проросли корупційні коріння», - зазначив Ігор Райнін.

«Це безпрецедентний випадок. Я вдячний і Президентові України, і Уряду за підтримку такої ініціативи. Чим швидше розберемося у витоках проблеми, тим краще», - додав голова ХОДА. Скачати відео

Фото

Теги: райнін порошенко міжвідомча комісія перевірка

Версія для друку Поділиться:


Вверх