ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині мобілізовані офіцери відновлюють навички з водіння бронетехніки та бойової стрільби

18 лютого 2015 | 09:40

На факультеті військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації успішно завершився теоретичний цикл підготовки офіцерів, призваних із запасу під час 4-ї хвилі мобілізації. Наступним – завершальним етапом військового навчання стануть практичні заходи на полігонах чи танкодромах. Про це повідомляє Регіональний медіа-центр Міноборони України (м. Харків). Так, протягом наступних двох тижнів з військовослужбовцями проводитимуться заняття з водіння бронетехніки, вогневої та тактичної підготовки, а також виконання вправ за військовими спеціальностями. Для забезпечення практичних заходів залучено танки Т-64Б та Т-72, бойові машини БМП-1, БМП-2, БТР-70, БТР-80 і БРДМ, а також усі види стрілецької зброї, що є на озброєнні в армії. 

«Більшість з тих, хто прибув до нас на навчання, є добровольцями. Позитивна мотивація служби сприяє швидкому відновленню втрачених навичок та опанування нових знань. Тому, я впевнений, що по завершенню навчання вони стануть справжніми військовими професіоналами і допоможуть відновити мир в державі», - зауважив начальник факультету полковник Олександр Серпухов.

За словами командування військового вишу, жодних проблем із тиловим забезпеченням мобілізованих офіцерів немає. В перший же день прибуття до Харкова військовослужбовці отримали однострій нового зразку (піксельний камуфляж), зимове взуття закордонного виробництва, а також їм відкрили банківські рахунки для нарахування місячного грошового забезпечення.

Випуск слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації та курсантів випускного курсу університету заплановано на 28 лютого поточного року. Одразу ж після урочистостей усі військовослужбовці отримають приписи для служби на офіцерських посадах у частинах чи підрозділах Збройних Сил України. 

Теги: офіцери mobiliz танк підготовка

Версія для друку Поділиться:


Вверх