Харківські шпажисти завоювали срібло етапу Кубку світу

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах, до складу якої увійшли спортсмени Харківщини Дмитро Карюченко та Максим Хворост, посіла друге місце в командній боротьбі на етапі Кубку світу, що з 13 по 15 лютого відбувся в канадському місті Ванкувер. Дмитро Карюченко та Максим Хворост разом з киянином Анатолієм Гереєм та Богданом Нікішиним з Дніпропетровської області в командній боротьбі з рахунком 45:30 здолали збірну Аргентини, потім 39:38 – збірну США та з рахунком 31:30 збірну Франції, яка є лідером у світовому рейтингу. У фінальному матчі проти команди Швейцарії українці поступилися з рахунком 45:41 та посіли, таким чином друге місце.

В індивідуальному турнірі українські шпажисти до числа призерів не потрапили. Найкращий результат – восьме місце показав Максим Хворост, а переміг в цих змаганнях француз Ронан Густін.