Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій побажав Ігорю Райніну Божої допомоги у подальших трудах на благо нашого народу
![Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій побажав Ігорю Райніну Божої допомоги у подальших трудах на благо нашого народу Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій побажав Ігорю Райніну Божої допомоги у подальших трудах на благо нашого народу](/content/documents/731/73017/thumb-newsSpisok-190x126-c9d3.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін зустрівся зустрівся з архієпископом Української Православної Церкви, митрополитом Харківським і Богодухівським Онуфрієм. На зустрічі митрополит Онуфрій привітав Ігоря Райніна з призначенням на високу посаду і побажав Божої допомоги у подальшій роботі на благо нашого народу і Слобожанського краю, які оберігає Бог. В благословення владика Онуфрій подарував губернатору Озерянську ікону Божої Матері.