Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Харківській області повністю забезпечено надання послуг Держземагентства України через центри адміністративних послуг

11 лютого 2015 | 09:31

За січень поточного року центри надання адміністративних послуг районів та міст обласного значення Харківської області вже надали 7957 послуг Державного земельного агентства України, з яких 4235 - безпосередньо через адміністраторів. Про це повідомила заступник голови обласної державної адміністрації Юлія Світлична. «Незважаючи на складнощі, пов’язані з суперечностями у нормативно-правовій базі, обласна державна адміністрація спільно з Головним управлінням Держземагентства у Харківській області знайшли рішення та забезпечили своєчасне впровадження з 1 січня 2015 року зазначених послуг у центрах надання адміністративних послуг Харківщини», - зазначила Юлія Світлична. 

За словами заступника голови ХОДА, робота центрів надання адміністративних послуг дозволяє значно спростити процедуру отримання послуг, усунути можливі корупційні фактори, а також підвищити якість надання таких послуг і наблизити їх до громадян.

Довідка. За січень 2015 року через центри надання адміністративних послуг при районних державних адміністраціях та виконкомах міст обласного значення Харківської області надано 16082 послуги, в тому числі 7720 послуг Державної міграційної служби України. 

Теги: світлична центр надання адміністративних послуг

Версія для друку Поділиться:


Вверх