Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей загиблих військовослужбовців, які не забезпечені житлом

Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей загиблих військовослужбовців, які не забезпечені житлом

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей військовослужбовців, загиблих в ході АТО, які не забезпечені житлом. Про це він сказав 1 лютого на нараді за участю Міністра оборони України Степана Полторака, Начальника Генерального штабу України Віктора Муженка та Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка. «Робимо єдиний реєстр по всіх службах: Міноборони, Нацгвардія, прикордонники, СБУ, Служба з надзвичайних ситуацій, Державна служба спецтранспорту, - тобто всіх, хто брали участь в антитерористичній операції і загинули при виконанні службового обов’язку», - підкреслив глава Уряду.

Він запропонував, щоб координацію цієї роботи здійснювало Міністерство оборони України.

Арсеній Яценюк зазначив, що дасть відповідні вказівки Міністерству фінансів України, і Уряд разом з обласними державними адміністраціями підготує окремий проект постанови щодо фінансування придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців.

Він нагадав, що Кабінет Міністрів уже виділяв кошти на придбання такого житла минулого року.

За словами Арсенія Яценюка, є два варіанти фінансування придбання житла для сімей загиблих у ході АТО військовослужбовців: «Перший варіант – просто виплатити гроші. Хай людина сама прийме рішення, де і яку купити квартиру. Другий варіант – щоби обласні державні адміністрації забезпечили придбання житла і, відповідно, забезпечення ним, як ми це вже робили в різних областях».