Мер Маріуполя висловив подяку губернатору Харківщини за допомогу постраждалим маріупольцям
![Мер Маріуполя висловив подяку губернатору Харківщини за допомогу постраждалим маріупольцям Мер Маріуполя висловив подяку губернатору Харківщини за допомогу постраждалим маріупольцям](/content/documents/729/72865/thumb-newsSpisok-190x121-9876.jpg)
Маріупольський міський голова Юрій Хотлубей висловив подяку голові Харківської облдержадміністрації Ігорю Балуті за надання своєчасної гуманітарної допомоги постраждалим маріупольцям. Наводимо текст листа повністю: «Від імені Маріупольської міської ради, її виконавчого комітету та усіх мешканців міста прийміть щирі слова вдячності та подяки за проявлене співчуття і надання своєчасної гуманітарної допомоги постраждалим маріупольцям.
Завдяки Вашій небайдужості в цю важку хвилину мешканці нашого міста, які потрапили у біду, відчувають турботу і реальну підтримку. Вся допомога, яка надійшла до Маріуполя, буде негайно спрямована на відновлення житла, об’єктів інфраструктури і матеріальних цінностей, але ми ніколи не повернемо тих, хто загинув в результаті варварського обстрілу бойовиками.
Ще раз дякую Вам за чуйність і турботу.
З великою повагою,
Міський голова м. Маріуполя Юрій Хотлубей»