Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В «Укроборонпромі» показали нову розробку бойової машини піхоти

В «Укроборонпромі» показали нову розробку бойової машини піхоти

Удосконалена бойова машина піхоти на базі танка Т-64, розроблена фахівцями ДК «Укроборонпром», матиме міцну броню та здатність захистити екіпаж навіть у самих екстремальних умовах. Про це розповів перший заступник генерального директора концерну Сергій Пінькас під час робочого візиту на ДП «Харківський бронетанковий завод». Нова машина поєднуватиме в собі надійність танка та місткість БМП (бойової машини піхоти). Конструктори, врахувавши побажання військових, встановлять на гібрид сучасний динамічний захист типу «Контакт», який підвищує «живучість» техніки. Крім того, броня буде здатна витримати попадання бронебійних куль, постріли гранатомета та навіть підриви на протитанкових мінах.

«Місткість нової БМП – майже півтора десятка військових. Гібрид допоможе безпечно вивозити поранених з зони бойових дій та доправляти підкріплення у найгарячіші точки», – повідомив Сергій Пінькас, додавши, що серійний випуск цієї техніки розпочнеться вже цього року у разі відповідного замовлення від Міноборони та Нацгвардії України.

Довідка. До складу ДК «Укроборонпром» входять більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює біля 60 тис. людей.