ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині в рамках 4-ї хвилі мобілізації понад 300 осіб направлять для служби у високомобільні десантні війська

26 січня 2015 | 12:11

Протягом минулого тижня на Харківщині в ході 4-ї хвилі мобілізації до райвійськкоматів вже запрошено близько 15 тисяч осіб. За словами військового комісару Харківського обласного військкомату полковника Дмитра Маліцького, однією з перших команд мобілізованих призовників стане група з понад 300 осіб для служби у високомобільних десантних військах.

За словами командування військової установи, серед основних проблем під час проведення чергового мобілізаційного заходу залишаються: відмова громадян відчиняти двері, зміна місця проживання та інші. Тому все частіше офіцери райвійськкоматів вручають повістки в присутності правоохоронних органів чи представників територіальних громад.

Довідка. За інформацією речника Міністерства оборони України Вікторії Кушнір, в рамках 4-ї хвилі мобілізації в міністерстві планують створити єдиний реєстр військовослужбовців, в який потраплять громадяни, які ухиляються від служби. Надалі ці списки будуть передані до МВС та Генштабу ЗСУ, де будуть проведені відповідні заходи щодо притягнення до відповідальності згідно із законодавством України.

Теги: четверта хвиля маліцький мобілізація

Версія для друку Поділиться:


Вверх