Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині в рамках 4-ї хвилі мобілізації понад 300 осіб направлять для служби у високомобільні десантні війська

На Харківщині в рамках 4-ї хвилі мобілізації понад 300 осіб направлять для служби у високомобільні десантні війська

Протягом минулого тижня на Харківщині в ході 4-ї хвилі мобілізації до райвійськкоматів вже запрошено близько 15 тисяч осіб. За словами військового комісару Харківського обласного військкомату полковника Дмитра Маліцького, однією з перших команд мобілізованих призовників стане група з понад 300 осіб для служби у високомобільних десантних військах.

За словами командування військової установи, серед основних проблем під час проведення чергового мобілізаційного заходу залишаються: відмова громадян відчиняти двері, зміна місця проживання та інші. Тому все частіше офіцери райвійськкоматів вручають повістки в присутності правоохоронних органів чи представників територіальних громад.

Довідка. За інформацією речника Міністерства оборони України Вікторії Кушнір, в рамках 4-ї хвилі мобілізації в міністерстві планують створити єдиний реєстр військовослужбовців, в який потраплять громадяни, які ухиляються від служби. Надалі ці списки будуть передані до МВС та Генштабу ЗСУ, де будуть проведені відповідні заходи щодо притягнення до відповідальності згідно із законодавством України.