На Кубку світу з фехтування на шпагах переміг харківський спортсмен

Харків’янин Ян Сич став переможцем юніорського етапу Кубку світу з фехтування на шпагах, який відбувся у швейцарському Базелі. На шляху до золотої медалі Ян успішно провів шість поєдинків, в яких здолав Максима Позднякова з Ізраїлю з рахунком 15:9, іспанця Альвара Ібанеса 15:8, Мацея Белеца з Польщі 15:14, Тома Бонтеса з Голландії 15:9, француза Ромайна Канноне 15:12. а у фіналі Давида Надя з Угорщини 15:9.

Та золото було не єдиною медаллю, яку Ян Сич виграв в Базелі. В командній боротьбі українські шпажисти вибороли срібло. До складу команди окрім Яна увійшли харків’янин Олексій Махонін, киянин Володимир Станкевич та Іван Горецький з Закарпатської області. На шляху до фіналу українці здолали команди Італії 37:32, Єгипту 45:30 та Польщі 45:35, але у боротьбі за золото програли шпажистам з Угорщини 38:26.