Харківські борці здобули 16 медалей на Всеукраїнському турнірі пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная

16 та 17 січня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся V Всеукраїнський відкритий турнір з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная. Участь в змаганнях взяли близька 250 спортсменів 1998-2000 років народження з 18 областей України, а також гості з Молдови та Азербайджану. Серед учасників були чемпіони України, а також призери чемпіонатів Європи, світу і юнацьких Олімпійських ігор.

На урочистій церемонії відкриття усіх присутніх від лиця Харківської облдержадміністрація привітав та побажав перемог директор Департаменту у справах молоді та спорту Віталій Кириленко.

За підсумками турніру, господарі змагань - спортсмени Харківської області здобули 18 медалей, з яких 4 золоті, 4 срібні та 8 бронзові.

Переможцями турніру стали:
- Павло Визір - вагова категорія до 50 кг;
- Олександр Євсєєнко - вагова категорії до 46 кг
- Каміль Керимов – вагова категорія до 42 кг
- Дар'я Вєтрова - вагова категорія до 65 кг.

Цей турнір став першим етапом для юних спортсменів в підготовці до майбутніх чемпіонатів України, Європи та світу в цій віковій групі.