ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Харківській області за три останні місяці не зафіксовано аварій та небезпечних інцидентів, пов’язаних із радіацією та джерелами іонізуючого випромінювання

16 січня 2015 | 15:44

За ІV квартал 2014 року стан радіаційної безпеки в Харківській області і є задовільний. Радіаційних аварій на території області не зафіксовано. Про це повідомляє Східна державна інспекція з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання (Східна держінспекція). У ІV кварталі 2014 року Східна держінспекція провела 15 інспекцій та інспекційних обстежень підприємств, установ та організацій Харківської області. За виявленими фактами правопорушень держінспекція прийняла відповідні заходи впливу до підприємств та установ, в тому числі, притягнула до адміністративної відповідальності 1 посадову особу на загальну суму 170 грн. 

Також Ліцензійна комісія Східної держінспекції розглянула 14 справ підприємств, організацій та установ області. За результатами засідань комісія прийняла позитивні рішення щодо видачі 2 ліцензій, внесення змін до 11 ліцензій та переоформлення 1 ліцензії.

Довідка. На території Харківської області знаходиться 404 підприємства, організації та установи, які використовують джерела іонізуючого випромінювання (ДІВ), в тому числі: в промисловості та науково-дослідних закладах – 112, лікувально-профілактичних установах – 292. 

Теги: радіаційна безпека підприємства східна держінспекція

Версія для друку Поділиться:


Вверх