ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Захищати стратегічно важливі об'єкти в Харківській області будуть більше 2,3 тис. військовослужбовців

30 грудня 2014 | 11:57

Про це 30 грудня розповів голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута під час засідання оперативного штабу Харківської області. Як повідомив губернатор області, минулого тижня він брав участь у нараді Міністерства оборони України, в ході якого проводилася військово-економічна гра. Головною метою гри було - подивитися рівень взаємодії органів правопорядку, прокуратури, міністерств та обласних адміністрацій. В ході гри учасникам були дані вказівки як діяти у разі великомасштабної агресії з боку Російської Федерації. «Харківська область отримала гарну оцінку. У нас зараз укладені договори з мобілізації в особливий період з 608 підприємствами області. У разі початку агресії в організації забезпечення життєдіяльності населення будуть задіяні 1,5 тис. підприємств області, а також змінено режим роботи у бік збільшення вже названих 608 підприємств», - зазначив Ігор Балута. 

«Ми просили для прикриття різних стратегічно важливих об'єктів області перевести в регіон 2,3 тис. військовослужбовців. Ця цифра буде збільшена за рахунок тих, хто буде проходити в Харківській області переформування. І ми зможемо відволікати військовослужбовців на вартову службу наших об'єктів. Наше завдання бути готовими прийняти ці частини, які почнуть прибувати вже після 20 січня, і ми будемо цим займатися», - додав губернатор.

Також Ігор Балута зазначив, що на найближчій сесії Харківської обласної ради буде розглянуто програму військово-патріотичного виховання школярів з внесеними облдержадміністрацією доповненнями, і питання квартирування військових частин, які приїдуть в область. 

Фото

Теги: військовослужбовці засідання оперативного штабу балута

Версія для друку Поділиться:


Вверх