Анна Ушеніна і Юрій Анікєєв - бронзові призери Всесвітніх інтелектуальних ігор

Всесвітні інтелектуальні ігри, в число призерів яких потрапили і харківські спортсмени, пройшли в Китаї з 11 по 17 грудня. На Іграх медалі розігрувалися у чотирьох видах - шахах, шашках, бриджі, го та сянці (китайські шахи). Харків'янка Анна Ушеніна виборола бронзову медаль у швидких шахах, набравши 4,5 бала з 7 можливих. Обійти Анну змогли лише росіянка Валентина Гуніна, яка стала переможницею в цьому виді шахових баталій, та китаянка Хоу Іфань, яка посіла друге місце.

Ще одну медаль харків'яни завоювали в шашках. Юрій Анікєєв став бронзовим призером в бліці з шашок-100. Перемогу в цьому виді змагань здобув росіянин Олександр Шварцман, а срібло було на рахунку Гунтеса Валнеріса з Латвії.

Всього на Всесвітніх інтелектуальних іграх-2014 українські спортсмени завоювали 7 медалей - дві золоті, одну срібну та чотири бронзові. За кількістю завойованих медалей Україна посіла третє місце, а переможцями стали господарі змагань, на рахунку яких було 13 медалей, у тому числі 6 золотих.