Сьогодні на каналі ОТБ обговорять питання формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації
![Сьогодні на каналі ОТБ обговорять питання формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації Сьогодні на каналі ОТБ обговорять питання формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації](/content/documents/725/72443/thumb-newsSpisok-211x120-8a00.jpg)
Сьогодні директор Департаменту масових комунікацій ХОДА Євген Ярошенко та радник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Чевордов візьмуть участь у прямому ефірі програми «Будь в курсі», що вийде о 17.15 на каналі Харківського обласного державного телебачення. У програмі мова піде про формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.