Шановні судді, працівники апаратів судів!
![Шановні судді, працівники апаратів судів! Шановні судді, працівники апаратів судів!](/content/documents/725/72433/thumb-newsSpisok-190x120-58e4.jpg)
Вітаю вас з професійним святом - Днем працівників суду. Діяльність судів має надзвичайно важливе значення для побудови України як суверенної, демократичної, правової держави, затвердження принципів верховенства права і законності. Незалежний суд, підкорюючись тільки закону, має бути головним демократичним механізмом дотримання прав і свобод людини і громадянина. Сьогодні судова система, безумовно, вимагає негайного реформування. На судовий корпус України сьогодні покладається особлива відповідальність за долю держави в складних умовах одночасного проведення реформ практично в усіх сферах громадського життя. Окрім того, саме від ефективності діяльності судів залежить конституційна стабільність в державі.
З нагоди Вашого професійного свята прийміть мої найщиріші поздоровлення і побажання невичерпної енергії, сил і витримки, нехай удача і професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті.
З повагою,
Голова Харківської обласної
державної адміністрації Ігор Балута